seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
1x21 - The Hard Part

Wiedząc co stanie się w przyszłości, jeśli nie wypełnią swojej misji, Hiro i Ando robią wszystko co w ich mocy, aby ocalic świat.
Sylar, który po zabiciu Isaac'a i przejęciu jego mocy, zdaje sobie sprawę, że dojdzie do starcia między nim, a Ted'em, zaczyna mieć wyrzuty sumienia, że zabije tyle niewinnych ludzi. W akcie desperacji dzwoni do Mohinder'a prosząc go pomoc. Kiedy jednak słyszy jak ten dzwoni na policję, odkłada słuchawkę i postanawia odwiedzić swoją... matkę.
Mohinder spotyka się z Thompson'em, który próbuje przekonać go, aby zaczął z nimi współpracować. W ośrodku Thompson'a, Suresh poznaje małą dziewczynkę - Molly Walker, która posiada zdolność lokalizaji każdego człowieka, bez względu na to gdzie się znajduje. Jednak teraz, zdolność ta została zachamowana przez rzadki wirus, na który zmarła też siostra Suresh'a - Shanti. Mohinder stawia więc sobie za cel, znalezienie przeciwciała, dzięki któremu Molly mogłaby powrócić do zdrowia.
Hiro i Ando śledzą Sylar'a udającego się do swojej matki i obserwują zdarzenia, jakie mają tam miejsce. Sylar pokazuje matce swoją moc, aby wkrótce po tym zabić ją.
Jessica i DL wyruszają na poszukiwanie Micah, który przebywając z Candice przeobrażoną w Niki, zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Próba ucieczki nie udaje się jednak i Micah przekonuje się kim jest osoba, którą miał za woją matkę.
Peter próbuje namówić Claire, aby nie wyjeżdżała do Paryża, gdyż musi ona pomóc muw uratowaniu świata. Na dowód pokazuje jej rysunek, który namalował, przedstawiający wybuchającego człowieka. Claire poznaje w nim Ted'a. Później, Claire niespodziewanie widzi na ulicy swojego przybranego ojca, wraz z Parkman'em i Ted'em. Peter zaczyna absorbować moc Ted'a...
Hiro postanawia wypełnić swoje przeznaczenie. Zatrzymuje czas i przygotowuje się do zabicia Sylar'a, który jednak zdołał go powstrzymać. Do pomieszczenia wpda Ando i wraz z Hiro teleportują się. Jednak nóż Hiro jest złamany...

Data emisji: 7 maja 2007

Głosowanie:

odsłon: 2697 | skomentuj (0) | autor: aja | data dodania: 2007-05-21

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Podoba Ci się nowy wygląd forum?

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Belldeco
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.034 s.