seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
1x21 - coalition of the willing

New Bearn ostrzeliwuje Jericho pociskami moździerzowymi, które nie chce spełnić oczekiwań szeryfa Constantino. Żądania są jasne: 7 farm i kolejne 25% udziałów w kopalni soli. Były burmistrz Green stanowczo temu się sprzeciwia uważając to za złe posunięcie. Posłańcy Jericho namierzają miejsce skąd strzelają do nich wrogowie z New Bearn. Stanley wraz z grupką ludzi dostaje rozkaz zlikwidowania punktu moździerzowego. Zostają zaskoczeni i udaje się przeżyć garstce ludzi w tym Stanleyowi. Hawkins namierza transport jadący do punktu moździerzowego. Udaje się przejąć ciężarówkę przy dużej pomocy Jonaha, który od dawna obserwował miasto New Bearn. Zawiera układ: pomoże usunąć punkt skąd strzelają moździerzami do Jericho za 50% łupów. Burmistrz Gray Anderson przejęty pierwszą serią ostrzałów jest w stanie zakończyć je akceptując żądania szeryfa New Bearn Phila Constantino. Były burmistrz Green przekonuje go, że nie warto akceptować tych żądań gdyż mogą doprowadzić do późniejszego upadku miasta. Gray będący dalej w szoku postanawia zgodzić się na żądania ale przekonuje go fakt, że po stronie Jericho opowiedział się Jonah i jego banda 30 ludzi. Aby zapewnić czas Jonah i jego ludziom toczy negocjacje "na czas". Jake, Eric, Hawkins (uzbrojeni) ukrywają się w ciężarówce jadącą z zapasami dla punktu moździerzowego. Liczą na to, że zaskoczą ludzi z pkt moździerzowego "od tyłu" wysiadając z ciężarówki. Jonah z grupką swoich ludzi czeka na miejscu. Kierowca ciężarówki wiozący, który był pod "czujnym okiem" Greena ostrzega ludzi ochraniających moździerze. Nawiązuje się walki, w wyniku której wygrywa Jericho wraz z bezstronnym Jonahem. Jonah łamie umowę i zabiera 100% łupów. Jericho bez "zdobycznej" broni zastanawia Hawkinsa do oddania swoich dóbr z piwnicy-zbrojowni. Constantino dowiedziawszy się o rzezi swoich ludzi w punkcie moździerzowym z którego sabotowali Jericho ostrzega o najeździe New Bearn na Jericho w najbliższym czasie.

Jericho gotuje się na wojnę...
Nie zezwalam na rozpowszechnianie tego materiału na innych stronach niż serialowo.com!Głosowanie:

odsłon: 3682 | skomentuj (0) | autor: Taifun | data dodania: 2007-05-04

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Twój ulubiony aktor to:

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Belldeco
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.031 s.