seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
"4400" powróci z odpowiedziami!

2007-06-06 | autor: hatak.pl | czytaj...
Ira Steven Behr, producent wykonawczy serialu "The 4400" powiedział w jednym z wywiadów, że nadchodzący, czwarty sezon przesunie historię za zupełnie inny poziom. W końcu udzielona zostanie odpowiedź na pytania postawione na samym początku serialu: Dlaczego ludzie zostali uprowadzeniu w wielkiej, świetlnej kuli?

Uprowadzeni tylko po to, by powrócić po latach z nadludzkimi umiejętnościami. "To co mnie osobiście najbardziej fascynuje, to fakt, iż w końcu odpowiemy o co w tym wszystkim chodzi. Większość seriali nie robi takich rzeczy, ponieważ cały czas uważają, że ludzie ufają im na tyle by kontynuować. Uważam, że jest bardzo fajnym pomysłem zdradzenie widzom jaki był pierwotny pomysł na serial. Mnie również, od samego początku zastanawiało: Dlaczego właściwie oni wszyscy wrócili? Tak samo jak widzowie chciałem odpowiedzi." - to jest fragment wywiadu udzielonego przez Behra 30-ego maja w Hollywood.

Zanim jednak poznamy odpowiedzi, serial podejmie wątki pozostawione otwartymi pod koniec trzeciego sezon. Między innymi dowiemy się co się stało z Jordanem Collierem (granym przez Billego Cambella), który wziął promicin, narkotyk który daje biorącemu równe szanse na rozwinięcie ponad ludzkich zdolności jak i na śmierć. (Produkcja serialu jest już bardzo zaawansowana, a scenarzyści skończyli już 11 z planowanych 13 odcinków).

"Początkowe cztery odcinki skupią się na ludziach, który nie zostali porwani do świetnej kuli, a zdolności zostały im dane wbrew ich woli. A co się dzieje z ludźmi, którzy ryzykowali życiem, aby dostać swoją szansę?" - to również słowa producenta serialu - Ira Stevena Behra. Kilka kolejnych odcinków skupi się na mitologii serialu oraz na postaci Richarda Tylera (w tej roli Mahershalalhashbaz Ali) - to potrwa do dziewiątego lub dziesiątego odcinka. ( z drugiej strony, był zajęty zdjęciami do filmu "The Curious Case of Benjamin Button".)Finałowe trzy odcinki przeniosą nas w "kosmiczne szaleństwo" - takiego określenie użył Behr nie kryjąc śmiechu.

powrót do wiadomości
+          -

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Oglądasz seriale kiedy...

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.04 s.