seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
Obsady nowych seriali

2007-07-08 | autor: Ryan_90 | czytaj...
Logan z Veronica Mars dołącza do obsady Moonlight, Luke z Gilmore Girls (Kochane kłopoty) do Aliens in America.

Jako, że zaczyna się produkcja wielu nowych seriali, które będą miały swoje premiery w nadchodzącym sezonie, producenci wypełniają dziury w obsadach.

A dla producentów którzy chcą jak najlepiej wypromować swój serial nie ma przecież lepszego sposobu niż zatrudnienie aktorów którzy stracili pracę po tym jak ich seriale zostały zakończone.

Scott Patterson, którego ostatnimi czasy mogliśmy podziwiać w Gilmore Girls w stacji CW, przyjął rolę w serialu Ailens in America również produkcji CW.

Aliens in America opowiada historię wdóch uczniów szkoły średniej w Wisconsin, jeden z nich jest członkiem typowej chrześcijańskiej rodziny a drugi studentem z wymiany pochodzącym z Pakistanu. Patterson będzie grał rolę Amerykańskiego ojca nastolatka, w zamian za Patricka Breena który grał tę rolę w odcinku pilotażowym.

Moonlight, nadchodzący serial drama-kryminał produkcji CBS opowiadający o wampirach, również zatrdunia członka obsady serialu produkcji CW. Jason Dohrign będzie grał grał wampira, który na co dzień jest "psotliwym handlowcem". Pierwotnie w rolę tę miał wcielić się 60-letni Rade Serbedzija zanim producenci postanowili zmienić profil postaci.

Dohring zyskał popularność jako Logan w serialu Veronica Mars. Serial ten został oficjalnie zakończony w czerwcu, po 3-ech sezonach.

Poza tym, Taraji P. Henson (Hustle & Flow) dołączył do obsady Boston Legal. Zagra "wysoko postawionego prawnika procesowego" który pojawi się za sprawą postaci granej obecnie przez Johna Larroquetts'a.

Postać Naomi Bennett z Private Practice będzie wyglądać trochę inaczej w nadchodzącym sezonie. Do obsady spinn-off'u The Grey's Anatomy dołączyła mająca już na swoim koncie udane role Audra McDonald zastępując Merrin Dungey, która grała Naomi w odcinku pilotażowym.

Na koniec, komedianci Johnny Sanchez i Anjelah Nicole Johnson dołączyli to obsady MADtv. Sanchez będzie występował regularnie, natomiast Johnson pojawi się w 4-ech odcinkach.

[źródło: tv.com]

powrót do wiadomości
+          -

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Czego byś chciał(a) więcej na stronie?

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Belldeco
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.04 s.