seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
Odcinki 1-10

ODCINEK 1
Bokserka, Esperanza Munoz, zwana "La Monitą" przegrywa walkę z powodu bólu prawej ręki. Aby mogła wrócić na ring, musi przez jakiś czas dpocząć od treningów. Postanawia, więc znaleźć pracę. Jedna z jej sąsiadek informuje ją, że w firmie, w której pracuje zwolniło się jedno miejsce.
Martín Quesada, właściciel firmy Grupo Quesada, w której Esperanza stara się o pracę, niespodziewanie wraca ze Stanów Zjednoczonych, gdyż jeden z jego pracowników chce okraść go z pieniędzy zawierając kontrakt, bez jego zezwolenia.
Esperanza zjawia się w firmie ubrana bardzo wyzywająco. Sprawia to, że Mercedes, sekretarka Martína, lekceważy ją i źle traktuje. Zbulwersowana i rozżalona Esperanza, postanawia uderzyć ją używając jednego chwytów bokserskich. Ochrona powstrzymuje ją jednak przed tym i wyrzuca prosto na ulicę.
Matrín odwiedza sierociniec, który sponsoruje i spotyka tam troje rodzeństwa, które obawia się separacji. Dzieciaki postanawiają uciec z przytułku.
Kiedy Martín wraca do firmy, na ulicy spotyka Esperanzę, zapłakaną i siedzącą pod drzewem.
ODCINEK 2
W końcu, Esperanza może porozmawiać z Alfredo. Z pomocą Martína zostaje przyjęta do pracy. Jednakże, Esperanza myśli, że Matrín jest zwykły pracownikiem firmy. Dlatego, kiedy podczas pierwszego dnia pracy popełnia wiele błędów, odkrywa również prawdę. Rozzłoszczona opuszcza firmę.Martín biegnie za nią i wrzuca do swojego samochodu. Oboje jadą odszukać dzieci, które uciekły z sierocińca. W tym czasie, tłumaczy jej, dlaczego ją okłamał. Ona przyjmuje jego przeprosiny.
Dzieciaki odnajduje się w magazynie kolejowym. Po bitwie między Esperanzą, a chłopakiem, który zaatakował José (najstarszy z rodzeństwa), którą ona wygrywa, wracają do przytułku.
Debora poznaje Iriarte. Kiedy ten zdaje sobie sprawę, że jest ona siostrą Miguela, prosi ją o swój adres i telefon. Chce zrewanżować się na jej bracie.
Cocki wkrada się do samochodu Martína i jedzie do jego domu. Kiedy on to odkrywa, dzwoni do sierocińca aby ktoś przyjechał i ją odebrał. Czuje się jednak poruszony złą sytuacją dziewczynki i zaczyna poważnie myśleć o adoptowaniu całej trójki.
ODCINEK 3
Martín zostaje tymczasowo prawnym opiekunem José, Laury i Coki i zabiera ich do swojego domu.Esperanza towarzyszy Martínowi w drodze do sądu i zapomina przez to o spotkaniu z Quique i Cesarem. Kiedy sobie o tym przypomina, jest już za późno. Dzwoni do Nieves, a ta mówi jej, że rozwścieczony Quique poszedł jej szukać do chińskiego supermarketu. Esperanza prosi Turcę aby jej pomogła i spotkała się z nią pod sklepem. Kiedy dojeżdżają na miejsce, Quique już zdążył pokłócić się z jego właścicielem, który niezwłocznie zadzwonił po policję. Esperanza stara się załagodzić sprawę, jednak bezskutecznie - policja aresztuje Quique.Coki wypytuje się o Esperanzę, więc Martín dzwoni do niej i prosi o pomoc w opiece nad dziećmi. On musi iść na wernisaż, który w żadnej sposób nie może odwołać. Esperanza zgadza się. Kiedy przychodzi do domu Martína poznaje tam Constanzę.Martín i Constanza wychodzą. Kobieta jest jednak w złym nastroju, gdyż nie potrafi zaakceptować decyzji narzeczonego o sprowadzeniu dzieci do jego domu.Esperanza zostaje w domu Martína opiekując się nad adoptowanym rodzeństwem. Próbuje naprawić wtyczkę i powoduje krótkie spięcie, w wyniku, którego w pokoju wybucha pożar. Kiedy Martín wraca, znajduje wozy strażackie i policyjne stojące przed jego domem.
ODCINEK 4
Na szczęście ogień nie był zbyt groźny i obyło się bez inicjatywy strażaków. Esperanza prosi o wybaczenie i bierze całą odpowiedzialność na siebie. Gotowa jest pokryć ze swojej pensji wszelkie koszty związane z naprawą. Martín odmawia, gdyż wie, że był to jedynie niewinny wypadek.
Constanza próbuje zbliżyć się do dzieci i chce iść z nimi na zakupy, aby obdarować ich nowymi ubraniami. Robi również porządek z rzeczami i przypadkowo zabiera zdjęcie ich matki. Kiedy José nie może go znaleźć, wdaje się w kłótnie z Constanzą. Sytuację ratuje Rosa.Esperanza zdaje sobie sprawę, że czuje coś do Martína. Wie, że aby mogła się uwolnić od tego uczucia, musi rzucić pracę. Wykorzystuje sytuację i po znokautowaniu meksykańskiego inwestora, składa rezygnację.Dochodzi do spotkania Esperanzy i Quique, z Don Cesarem, znanym trenerem bokserskim. Ten doradza jej, aby nie forsowała ręki do czasu całkowitego zagojenia. Potem spokojnie może wrócić do treningu.
Martín nie możne znaleźć nigdzie Esperanzy. Mercedes słyszy jak Kimberly rozmawia z nią. Pod groźbą wyrzucenia jej z pracy, zmusza ją do podania adresu zamieszkania dziewczyny. Martín odnajduje ją we wskazanym miejscu.
ODCINEK 5
Martín przekonuje Esperanzę, aby wróciła z nim do pracy i oferuje jej posadę jego osobistej asystentki.
Constanza wybiera się na zakupy i kupuje ubrania dla dzieci. José przyjmuje je, choć robi to bardzo niechętnie. Tony, wnuk Rosy, widząc jego nowe ciuchy nabija się z jego złego gustu. Ten, wykorzystując sytuację kopie go. W ten sposób okazuje również swoją zazdrość o Laurę, która najwyraźniej zauroczyła Tony'ego. Martín rodziela ich i udaje się na poważną rozmowę z José. Tłumaczy mu, że bicie się nie jest dobrym sposobem na rozwiązywanie sporów. Zabiera go do swojego znajomego, aby pokazać mu auto wyścigowe.Wieczorem, do domu Martína przychodzi mężczyzna, podający się za prawdziwego ojca dzieci, które ten adoptował. Prosi o rozmowę na osobności. Osvaldo, tak naprawdę, jest aktorem wynajętym przez Miguela, który ma wyłudzić pieniądze od Martína, dzięki którym, będzie mógł spłacić Iriarte. Martín umawia się z nim na spotkanie.Aby upewnić się, co do prawdomówności Osvalda, postanawia nagrać całą rozmowę ukrytym mikrofonem. Osvaldo oferuje, że w zamian za 20 tysięcy dolarów, zniknie z życia jego i dzieci. Martín przyjmuje jego propozycję i karze mu zjawić się następnego dnia w biurze, pod odbiór zapłaty.Po spotkaniu Martín rozmawia z Esperanzą. Pyta ją, czy powinien powiedzieć dzieciom o pojawieniu się ich ojca. Nie wie jednak, że José podsłuchuje całą ich rozmowę.
ODCINEK 6
José, podsłuchawszy rozmowę Esperanzy z Martínem, nikomu nie mówiąc postanawia udać się do firmy w trakcie transakcji.
Nazajutrz zgodnie z planem, José wybiera się do biura Martína. Kiedy Osvaldo wychodzi z gabinetu z gotówką natyka się na niego. Chłopak mówi Martínowi, że znał swojego ojca, który opuścił go w wieku 8 lat i na pewno nie jest nim Osvaldo. Słysząc to oszust zaczyna uciekać. Martín i Alferdo jadą za nim i zauważają go na placu razem z Iriarte. Myślą, że to on uknuł cały spisek, aby zemścić się za wyrzucenie go z pracy. Alfredo podejrzewa, że uczestniczył w nim również Miguel, jednak nie ma żadnych dowodów obwiniających go.
Quique odkrywa, że Esperanza go okłamała i wcale nie pracuje w chińskim supermarkecie. Nieves wyznaje mu prawdę. Ten postanawia odnaleźć ją w firmie Quesady.Esperanza jest wstrząśnięta widząc Quique i Martina razem. Stara się za wszelką cenę nie dopuścić narzeczonego do słowa i obiecuje mu, że spędzą razem noc. Quique zostawia jej ulotki reklamujące imprezę catch wrestling, w której bierze udział. Esperanza przypadkowo upuszcza kilka z nich. Niespodziewanie znajduje je Martín, który postanawia wybrać się razem tam razem z dziećmi.Na kilka minut przed rozpoczęciem, Quique zjada nieświeże empanady, po których dostaje rozwolnienie. Nieves i Esperanza pojawiają się na imprezie. Gdy Esperanza zauważa na niej Martína, chowa się za ladą.
ODCINEK 7
Quique nie może walczyć i prosi Esperanzę, aby go zastąpiła - ta odmawia. Jednak szybko zmienia, gdy słyszy jak widzowie wołają, aby Komandor Rayo (Quique) wszedł na ring. Publiczność jest wstrząśnięta widząc jak Esperanza, używając chwytów bokserskich, zwycięża bitwę.Coki prosi Martína, aby poznał ją z Komandorem Rayo. Mężczyzna zgadza się spełnić jej prośbę i zabiera dzieciaki do szatni. Esperanza daje jej autograf, jednak nie zdradza swojej prawdziwej tożsamości.
Wkurzona Constanza wychodząc z imprezy wpada na Quique, który nie tylko wydaje się być oczarowany nią, ale również pragnie ją zdobyć.Miguel i Iriarte spotykają się razem w biurze, aby porozmawiać. Mercedes i Alfredo widzą ich razem.Debora spotyka Rolando, starego przyjaciela Martína. Martín i Rolado nie żyją w zgodzie, z powodu sprzeczki, jaka miała miejsce podczas jednego z wyścigu samochodowego.
Constanza podejrzewa, że Martín jest adorowany przez "Monitę". Postanawia zatrudnić się w jego firmie, aby mieć go na oku.
ODCINEK 8
Iriarte grozi Miguelowi, że go zabije, jeśli ten nie ureguluje swojego długu. Martín podejrzewa, że jego kuzyn oszukuje go, gdyż widziano go rozmawiającego z Iriarte.
Debora zakochuje się w Rolado, który zaprasza ją do Punta del Este. Prosi Miguela o pieniądze, jednak spotyka się z odmową. Postanawia wykorzystać Kimberly i wychwalając ją wyciąga od niej dwadzieścia dolarów.W tym samym czasie, Quique dzwoni do Constanzy i mówi, że ma jej okulary przeciwsłoneczne. Proponuje jej spotkanie. Kobieta zgadza się, tylko po to, żeby odzyskać swoją rzecz.Turca, która podsłuchała rozmowę Quique, opowiada o wszystkim Esperanzie.
Esperanza udaje się do kawiarni, w której jej narzeczony miał się spotkać z Constanzą. Kiedy Quique zauważa ją, chowa się pod stół. W tej samej kawiarni zjawia się Martín szukający Constanzy. Nie udaje mu się jednak jej odnaleźć, gdyż ta poszła do łazienki.Beatriz zjawia się w biurze i prosi Alfreda o wybaczenie. Mercedes czuje się zraniona widząc jak on godzi się ze swoją żoną.Miguel wpada do mieszkania Quique i gra z nim oraz jego znajomymi w pokera.
Mercedes prosi Esperanzę, aby przekazała Martínowi dokumenty, które ma podpisać. Mówi jej, żeby ubrała się elegancko i poszła na imprezę, na którą on wybrał się z Constanzą. Brakuje jej jednak zaproszenia i ochroniarze nie chcą jej wpuścić. Podstępem udaje jej się dostać do środka. Kiedy jeden z bodyguardów zauważa, że zniknęła, zaczyna jej szukać. Na jego widok, Esperanza zaczyna uciekać i wpada prosto w ramiona Martína.
ODCINEK 9
Martín i Constanza są na imprezie. Esperanza pojawia się na niej z kontraktem, który niezwłocznie ma przekazać szefowi do podpisu. Constanza jest zirytowana zaistniałą sytuacją. Martín zabiera Esperanzę do biura, aby w ciszy przeczytać dokument, który ma podpisać. Kiedy jest gotowy to zrobić, Esperanza upuszcza długopis na ziemię, tuż pod jego nogami. Gdy go podnosi, niespodziewanie do biura wpada Constanza. Zastaje ich w niedwuznacznej sytuacji.Martín i Constanza opuszczają imprezę i udają się do firmy, aby porozmawiać o zaistniałym incydencie. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Krótki czas po tym, pojawia się tam również Esperanza i podsłuchuje wymianę zdań narzeczonych. Constanza pod groźbą zerwania związku żąda, aby Martín wyrzucił Esperanzę z pracy.Nieves jest zła na Quique, za to jak ten się prowadzi, po tym jak zastaje go otoczonego przez policję.
Są urodziny Coki. Martín i dzieciaki przygotowują dla niej imprezę z niespodzianką.
ODCINEK 10
Quique przebrany za Komandora Rayo, bezskutecznie stara się rozweselić atmosferę podczas przyjęcia urodzinowego Coki. Marzy mu się, aby po imprezie uwieść Constanzę.Złodzieje wynajęci przez Miguela włamują się do firmy Martína i kradną pieniądze, oraz naszyjnik Mercedes. Alfredo podejrzewa, że ktoś z pracowników dał im cynk, gdyż oni rzadko trzymają kasę w biurze.Przez przypadek wisiorek trafia do Quique, a on niefortunnie obdarowuje nim Esperanzę.Tony ukradkiem wchodzi do domu Martína, gdyż jest skłócony ze swoją babcią.Debora i Tano idą razem do baru i spotykają tam Rolado w otoczeniu dwóch kobiet.Constanza prosi Miguela, aby pomógł jej obmyślić plan pozbycia się Esperanzy.

Głosowanie:

odsłon: 2859 | skomentuj (0) | autor: Guska | data dodania: 2007-03-27

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Czy oglądałeś Californication?

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Belldeco
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela
http://www.tab-studio.com
wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.04 s.