seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
1.19 - .07%

Nathan i Linderman rozmawiają na temat przyszłości Nathana jako polityka oraz przewywanym wybuchu Nowego Yorku, który to wg Lindermana, ma być przepustką do nowego i lepszego świata. Zdruzgoatany wizją użycia swojego brata jako bomby, Nathan wyraża swoją dezaprobatę, na co Linderman wyjawia mu jaką moc posiada...
Claire jest w szoku, nie tylko po tym, jak dowiedziała się kim jest jej ojciec, ale także po tym, gdy mama Nathana i Petera powiedziała jej, że wiedziała o istnieniu i mocach Claire długo przed Nathanem; nawet wtedy, gdy ten myślał, że mała Claire zginęła w pożarze.
Podczas starcia między Peterem i Sylar'em, pełnego nieozekiwanych posunięć, Sylar'owi udaje się wykonać ruch, który okazuje się być dla Peter'a śmiertelny... W tej sytuacji, zdesperowany Mohinder uderza na Sylar'a, który upada nieprzytomnie na podłogę, co daje mu czas na ucieczkę i zabranie ze sobą ciała Peter'a, które dostarcza do domu rodziny Peterlli. Na miejscu, kiedy Claire żegna się ze swoim wujkiem, dochodzi do zdarzenia, które wprawia w osłupienie Nathana i jego matkę - po wyjęciu przez Claire kawałka szkła, które utkwiło w głowie Peter'a, ten ożywa.
W międzyczasie, Isaac kończy swój ostatni numer '9 cudów'. Po pewnym czasie do jego pracowni przybywa Sylar, co jednak nie zaskakuje Isaac'a, który namalował to wcześniej w jednym ze swoich obrazów, jak również moment, w którym Sylar go zabija...
Nathan, za namową Peter'a, postanawia porozmawiać z Claire, której przedstawia w plan, w którym musi ona wyjechać wraz z babcią do Paryża, gdzie będzie nie tylko bezpieczna, ale także i Nathan nie będzie miał utrudnionej kampanii wyborczej, którą musi musi zakończyć się jego zwycięstwem.
Pan Bennet, przebywający w zamknięciu, porozumiewa się z zamkniętym w innym pomieszczeniu Parkmanem, przez jego zdolność czytania w myślach. Krok po kroku, Bennet mówi Parkmanowi, co ten ma robić, co skutkuje ucieczką ich a także 'radioaktywnego' Ted'a. Razem postanawiają udać się do Nowego Yorku aby zniszczyć system namierzania wykorzystywany przez Firmę, a następnie wpaść do Lindermana w las Vegas.
Jessica spotyka się w końcu z Lindermanem, który prosi ją o spotkanie z Micah. Kiedy jednak Jessica stanowczo odmawia, Linderman postanawia użyć nieco innych metod, aby dopiąć swego. Wykorzystuje do tego Candice, która przyjmuje postać Jessici...
Hiro i Ando teleportują się na szczyt Budynku Deveaux... 5 lat później, kiedy cały Nowy York jest już zniszczony. Postanawiają, że zanim cofną się z powrotem w przeszłość, dowiedzą się jakie popełnili błędy, że miasto zostało jednak zniszczone. Niespodziewanie w starej pracowni Isaaca spotykają.... Hiro.

Data emisji: 23 kwietnia 2007

Głosowanie:

odsłon: 2686 | skomentuj (0) | autor: aja | data dodania: 2007-05-01

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Korzystasz z naszego forum.serialowo.com ?

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.04 s.