seriale
zaawansowanie
 
 
Wiadomości Forum Ranking Hity Wyszukiwarka Reklama Kontakt
1.20 - Five Years Gone

Hiro i Ando orientują się, że przenieśli się w przyszłość o 5 lat. Przyszłość ta, nie okazuje się jednak taka, jaką sobie wymarzyli - Nowy York jest gruzowiskiem po wybuchu, którego Hiro nie zdołał powstrzymać. Przyjaciele postanawiają więc odnaleźć moment w przeszłości, który spowodował, że ocalenie Claire nie wystarczyło do uratowania świata. W tym zadaniu niespodziewanie pomaga im Hiro w przyszłości. Kiedy wprowadza ich w sytuację, w jakiej obecnie znajduje się świat, do bunku w którym przebywają wkraczają służby rządowe, na czele z Matt'em Parkmanem, które łapią Hiro, podczas gdy jego odpowiednik z przyszłości i Ando uciekają.
W świecie po wybuchu - jak wierzy opinia publiczna - Sylar'a, Nathan jest prezydentem USA, Mohinder Suresh doradcą Nathana ds. osób ze zdolnościami, a Matt bezwzględnym szefel Homeland Security, który wraz z Haitańczykiem ściga ludzi obdarzonych umiejętnościami.
Niki, która ponownie jest striptizerką w Las Vegas, próbuje za wszelką cenę pogodzić ze stratą Micah, który zginął w wybuchu w Nowym Yorku. Do pogodzenia się z sytuacją namawia także swojego chłopaka... Peter'a Petrelli.
Starszy Hiro próbuje zrobić wszystko, aby wydostać Hiro z zamknięcia i odesłać go w przeszłość, dokładnie do momentu, w którym będzie musiał zmienić bieg wydarzeń - zabić Syalar'a. Sprawy komplikują się jednak kiedy Bennet, do którego zwrócili się o pomoc dzwoni do Homeland Security. Z opresji ratuje ich jednak Peter, który nadal wierzy, że mogą zmienić bieg wydarzeń. Razem udaje im się dotrzeć do Hiro. Jednak w wirze zdarzeń, przyszły Hiro zostaje postrzelony, a Nathan wyjawia przez Peter'em swoje prawdziwe oblicze; okazuje się, że jest to... Sylar. Hiro i Ando szczęśliwie przenoszą się w przeszłość, przed wybuchem w Nowym Yorku.

Data emisji: 30 kwietnia2007

Głosowanie:

odsłon: 3325 | skomentuj (0) | autor: aja | data dodania: 2007-05-01

 
TOP 10 naszych seriali

1. Veronica Mars
2. Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
3. Prison Break (Skazany na śmierć)
4. HOUSE M.D.
5. Heroes
6. Dexter
7. Supernatural (Nie z tego świata)
8. Lost (Zagubieni)
9. One Tree Hill (Pogoda na miłość)
zobacz więcej...
10. Jericho
prison break

Menu serialu
Wybierz serial z prawego menu, by móc skorzystać z tych opcji.
Menu główne
Strona główna
Ranking seriali
Statystyki
Wyszukiwarka
Forum dyskusyjne
Panel użytkownika
Lista mailingowa
Rekomendacja
Redakcja
Kontakt
Panel admina
Sonda
Podoba Ci się nowy wygląd forum?

serialowo.com jest portalem dla ludzi interesujących się serialami zagranicznymi. Najlepsze seriale znajdziesz tylko u nas. Codziennie mnóstwo informacji z życia aktorów grających w waszych ulubionych serialach. Dodaj naszą stronę do ulubionych (ctrl+d) i odwiedzaj nas codziennie. Zapraszamy również serdecznie na nasze forum serialowe, gdzie będziesz mógł wypowiedzieć się i skomentować ostatni odcinek ulubionego serialu.

Strony partnerskie:
Belldeco
Seriale
24 (24 Godziny)
CSI: Kryminalne zagadki Miami
David Nolande
Desperate Housewives (Gotowe na wszystko)
Dexter
Gilmore Girls (Kochane Kłopoty)
Gossip Girl (Plotkara)
Greek
Heroes
Hex (Klątwa upadłych aniołów)
Hidden Palms
HOUSE M.D.
Huff
Jericho
Kości (Bones)
Kyle XY
Lost (Zagubieni)
Men In Trees
Moonlight
Numb3rs (Wzór)
One Tree Hill (Pogoda na miłość)
Point Pleasant (Miasteczko Point Pleasant )
Prison Break (Skazany na śmierć)
Skins
Smallville (Tajemnice Smallville)
Sos Mi Vida (Jesteś moim życiem)
Supernatural (Nie z tego świata)
The 4400
The Dresden files
The Nine
The O.C (Życie na fali)
The Sopranos (Rodzina Soprano)
Traveler
Vanished
Veronica Mars
Whistler
Włatcy Móch
Newsletter
JeŚli chcesz otrzymywć aktualnoŚci prosto na swój e-mail wpisz go do bazy a codziennie otrzymasz nową porcję serialowych newsów :)
e-mail:
zapisz:
wypisz:
Pomocne linki
kapele na wesela

wyl
  serialowo.com jest zabezpieczone przez copyscape prison break, fox river i heroesheroes - herosi © 2005-2008 serialowo.com, All rights reserved
Czas ładowania: 0.039 s.